YouTube video

Not: Ürün videosu kendi çekimimizdir.

LİDA ZAYIFLAMA KAPSÜLÜ

Son günlerde internet satışlarında oldukça ilgi gören orjinal lida zayıflama zayıflama tableti, içeriğinde barındırdığı doğal karışımlar sayesinde hiçbir çaba sarf etmeden vücudunuzu terleterek kilo vermenize sağlayan mucizevi bir ürün olarak internet satışlarımızda hizmetinize sunulmuştur. Orijinal Lida zayıflama kapsülünün kutu üzerinde bulunan bandrol sayesinde ürünün orijinal olup olmadığını anlayabilirsiniz. Kutu üzerlerinde bandrol olmayan ürünleri kullanmamaya özen göstermelisiniz. İçeriğinde ki termojenik bileşenler sayesinde hareketsiz bölgelere direkt olarak etki ederek yağlarınızı yakmanızda önemli bir rol oynar. Orjinal Lida insan sağlığına son derece de yapılan test ve araştırmalar sonucu olumlu etkiler bıraktığı gözlenmiştir.

Orjinal Lida Nasıl Anlaşılır?

Orjinal ürünü sahtesinden ayıran özellikler:

1. Paket üzerinde bulunan filigranda bulunan dalgalı desende küçük karakterlerle sahteden korunmak için uygulanaan “KMDL” yazısı bulunmaktadır ve 8 büyütmeli büyüteç ile okunabilir.

2. Kutu döndürüldüğünde rengi değişen hologram mevcuttur.

3. Işıksız ortamda kutu rengi mat olmalıdır.

4. Kutunun sağ üst köşesinde aslan figürü içeren bir hologram mevcuttur.

5. Kutunun hologramını barındıran mat yüzünün soluna düşen yanakta, en üstte daire biçimli bir şekiller yumağının tam ortasında Kunming Dali logosu kabartmalı bir şekilde bulunur. Aynı yüz, üretim ve son kullanma tarihlerini ve ürün standartlık numarasını barındırır.

Orjinal İç Ambalajı Ayıran Nitelikler.

1. Kapsüllerin içinde bulunduğu alüminyum folyo aydınlık ortamda öne ve arkaya eğildiğinde süper ince beyaz renkli çizgiler ile yapılmış olan çiçek desenleri üzerine basılmış olan eflatun renkli, taramalı baskıların içindeki çince karakterler ile ihracatçı firmaya ait “KMDL” logosu bulunur.

2. Kapsüller kapak kısmı koyu, gövde kısmı ise açık yeşil renktedir. İç ekstre rengi ise açık kahverengi “bej” rengindedir.

3. Kapsülün içeriğindeki tozun tadı acıdır.

4. Kapsül içeriği kahverengidir.

KULLANIM ŞEKLİ

Orjinal lida zayıflama kapsülünün kullanımı çok kolay ve basittir. Unutmayalım ki orjinal lida zayıflama kapsülü kullanırken doğru dozda kullanırsanız etkisinin artacağını gözlemleyebilirsiniz.

•Her gün stabil şekilde aynı saatlerde Lida zayıflama hapını kullanmanız gereklidir.
•Günlük sabah kahvaltısından 30 dakika önce günlük bir (1) kapsül olarak kullanılmalıdır.
•Alışmış beslenme alışkanlıklarınıza devam ediniz.
•Gün içerisinde aperatif besinler kullanmayı ihmal etmeyiniz.
Günlük en az 2Lt en fazla 5Lt su tüketmeyi ihmal etmeyiniz.

LİDA KULLANIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

•Doz aşımı yapmamaya özen gösteriniz.
•Size önerilen doz miktarını ihmal etmeyiniz.
Orjinal Lida zayıflama kapsülü ile birlikte farklı ilaç tüketmeyiniz.
•Hedeflediğiniz kiloya geldiğiniz zaman ürünü aniden bırakmayınız.
•Azaltarak bırakmanız ideal kilonuzu korumak açısından faydalı olacaktır.
•Son tüketim tarihi geçmiş olan ürünleri kullanmayınız ve iade isteyiniz.

KİMLER KULLANAMAZ?

Lida her ne kadar bitkisel enzimlerden elde edilmişse de bazı kronik hastalıkları olan bireylerimiz kullanmasına uygun görülmemiştir.
Bunlar;
•Yüksek tansiyon ve tansiyon hastaları.
•Kalp rahatsızlığı geçmişte kalp spazmı geçirmiş bireyler
•19 yaş altı 60 yaş üzeri
•Hamile, emziren ve hamilelik şüphesi olan kadınlar

ETKİLERİ NELERDİR?

Orijinal Lida zayıflama tabletinin etkileri kullanımdan bir veya iki hafta sonra ortaya çıkmaktadır. Bu etkiler genellikle insan sağlığına olumlu etkilerdir. İnsan bağışıklık sistemi orjinal lida zayıflama tabletine alışana kadar kısa süreliğine olumsuz etkiler bırakmaktadır. Bunlar;
•İştahsızlık
•Uyku düzensizliği
•Ağız kuruluğu
Bunlar dışında farklı bir yan etkiye rast gelinmemiştir. Eğer farklı bir yan etkiye rast gelmişseniz, uzman doktorunuz ile iletişime geçerek duruma müdahale etmelisiniz.

LİDA İÇERİĞİ

Orjinal lida içeriği doğal karışımları barındırdığı insan sağlığına hiçbir zararı olmadan kısa bir zamanda ideal kilonuza ulaşmanıza etken olacaktır. Yapılan araştırma ve testler sonucunda belirli yan etkileri olan Orjinal Lida zayıflama kapsülü insan bünyesine zıt yönde etkileyecek karışımlara sahip değildir. Son zamanlarda internet pazarlarında oldukça çok ilgi görmeyi başarabilen Orjinal lida zayıflama kapsülü oturduğunuz yerden vücudunuzu terleterek zayıflamanıza yardımcı olacaktır. Tek yapmanız gereken orjinal lida zayıflama kapsülünü her gün aynı saatte aksatmadan kullanmak. Unutmayalım ki doğru ve bilinçli kullanımda daha çok etkilidir.

İÇİNDEKİLER

•Turunç Çiçeği Ekstresi
Turunç’tan elde edilmiş olan synephrine halk arasında iştah kesici olarak bilinen doğal karışımlı bir maddedir. İçerisinde kimyasal maddeye yer vermez sadece doğada bulunan bitki özlerinden elde edilmiştir. Geçmişte obezite hastalarının zayıflamalarına oldukça çok yararı olmuştur.

•Cassia tora Meyve Ekstresi
Cassia Tora bitkisinden elde edilen enzimler tıp ve sağlık konusunda önemi rol oynamaktadır. Genellikle bağırsak çalıştırma özelliği bulundurduğu için orijinal lida zayıflama kapsülünde de yerini almıştır.

•Mandalina Meyve Ekstresi
Genellikle iştah kesici olarak kullanılan mandalina meyve ekstresi sayesinde vücuda fazla karbonhidratların girmesini engeller.

•Dut Yaprağı Ekstresi
Dut yaprağı ekstresinin insan sağlığına birçok faydası vardır. İçeriğinde ki doğal karışımlar sayesinde kan yapıcı ve enerji verici özelliği vardır bu sayede insan zayıflarken enerji kaybı yaşamamış olmaktadır.

SİPARİŞ VERİN

BLOG

LİDA NEDİR?

Lida ile zayıf görünmek her bireyin genel problemi olmaktadır. Zayıflamanın birçok yolu vardır. Bu yöntemler genellikle çok su içmek, dengeli beslenmek ve birçok daha yöntemlerden oluşmaktadır. Diğer bir yol ise lida zayıflama hapıdır. Zayıflama hapları kısa sürede etkisini göstererek vücudunuzu terleterek kilo vermenize yardımcı olan mucizevi ürünlerdir. Zayıflama haplarının en etkili zayıflama tableti ise Orijinal Lida’dır. Orijinal lida kısa zamanda hedeflediğiniz ideal kiloya sizi ulaştırırken vücudunuza zıt yönde bir etki bırakmamaktadır. Sadece vücut orijinal lida zayıflama tabletine alışana kadar ortaya çıkan belli başlı yan etkiler vardır.
Genellikle;
* Ağız kuruluğu
* Baş ağrısı
Bunlar dışında farklı bir yan etkiye rast gelmişseniz uzman hekiminize danışmanız gerekmektedir.
Lida içeriğinde doğada bulunan bitki özlerinden oluşan karışımlar vardır. Bu karışımlar sayesinde kilo vermeniz daha da kolaylaşacaktır.

LİDA KULLANIMI

Lida kullanımı ise, her sabah sabah kahvaltısından 30 dakika önce iki bardak ılık su ile tüketilmelidir. Günlük bir (1) doz kullanmak normal bir insan bünyesi için normaldir. Onun dışında doz aşımı yaparsanız uzman hekiminize danışmanız gereklidir. Eğer ki kırmızı reçeteli, kronik hastalığı olan bireyseniz orijinal lida kullanmanız tavsiye edilmemektedir.

KULLANIM ŞEKLİ

Orijinal Lida zayıflama tabletinin kullanımı çok basittir.
•Her gün stabil şekilde aynı saatlerde Lida zayıflama hapını kullanmanız gereklidir.
•Günlük sabah kahvaltısından 30 dakika önce günlük bir (1) kapsül olarak kullanılmalıdır.
•Alışmış beslenme alışkanlıklarınıza devam ediniz.
•Gün içerisinde aperatif besinler kullanmayı ihmal etmeyiniz.
•Günlük en az 2Lt en fazla 5Lt su tüketmeyi ihmal etmeyiniz.

İÇİNDEKİLER

Lida içeriği doğal karışımları barındırdığı insan sağlığına hiçbir zararı olmadan kısa bir zamanda ideal kilonuza ulaşmanıza etken olacaktır. Yapılan araştırma ve testler sonucunda belirli yan etkileri olan Orijinal Lida zayıflama kapsülü insan bünyesine zıt yönde etkileyecek karışımlara sahip değildir.

Turunç Çiçeği Ekstresi

Lida Turunç’tan elde edilmiş olan synephrine halk arasında iştah kesici olarak bilinen doğal karışımlı bir maddedir. İçerisinde kimyasal maddeye yer vermez sadece doğada bulunan bitki özlerinden elde edilmiştir. Geçmişte obezite hastalarının zayıflamalarına oldukça çok yararı olmuştur. Sizde hemen lida sipariş vermek ve lida satın almak için acele edin.

Cassia tora Meyve Ekstresi

Lida zayıflama hapı Cassia Tora bitkisinden elde edilen enzimler tıp ve sağlık konusunda önemi rol oynamaktadır. Genellikle bağırsak çalıştırma özelliği bulundurduğu için orijinal lida zayıflama kapsülünde de yerini almıştır.

Mandalina Meyve Ekstresi
Lida Genellikle iştah kesici olarak kullanılan mandalina meyve ekstresi sayesinde vücuda fazla karbonhidratların girmesini engeller.

Dut Yaprağı Ekstresi
Dut yaprağı ekstresinin insan sağlığına birçok faydası vardır. İçeriğinde ki doğal karışımlar sayesinde lida zayıflama hapının kan yapıcı ve enerji verici özelliği vardır bu sayede kişi lida zayıflama tableti ile zayıflarken enerji kaybı yaşamamış olmaktadır.